Krīzes centra telpas

Krīzes centram ģimenēm ar bērniem "Paspārne" ir noslēgts līgums par telpu nomu (2006.g.) ar Ventspils Nekustamo īpašumu pārvaldi. Pie ēkas ieejas ir uzstādīta novērošanas kamera, lai iekļūtu centrā ir jānospiež zvana poga pie ieejas durvīm. Centra darbinieki monitorā redzot, kurš ir ieradies, atļauj vai arī neļauj ienākt krīzes centrā. Ir automātiska, no attāluma vadāma durvju atvēršanas drošības sistēma. Centrs atrodas ēkas 2. stāvā, līdz ar to radot papildus drošības sajūtu centra klientiem. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iekļūšanu ēkā un uz 2. stāvu atvieglo pacēlājs.

Pašas telpas ir sadalītas divās daļās:
 

 • Stacionārā daļa:
  -8 istabas klientiem;
  -ēdamtelpa;
  -2 dušas/tualetes telpas;
  -rotaļu istaba;
  -nodarbību telpa.
   
 • Ambulatorā daļa:
  -uzņemšana/vannas istaba;
  -noliktava;
  -veļas mazgātuve;
  -speciālistu darba telpas;
  -nodarbību/sanāksmju telpa;
  -nopratināšanas/novērošanas telpa.
   

Atrodoties krīzes centrā klientiem ir radīta iespēja saņemt pirmo palīdzību un nekavējoties saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību saskaņā ar veselības aprūpes jomu regulējošiem normatīvajiem aktiem, jo ēkā, kur atrodas krīzes centrs atrodas arī Ventspils pilsētas Pārventas poliklīnika, ar kuras speciālistiem ir izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība un tas nodrošina dažādu medicīnas speciālistu laicīgu iesaistīšanos klientu veselības jautājumu risināšanā, ja tas ir nepieciešams.

KC klientiem ir iespēja regulāri izmantot visas iespējas sporta, kultūras un izglītības jomā , ko piedāvā Ventspils pilsēta (kultūras pasākumu bezmaksas apmeklējumi, sporta zāļu apmeklējumi - Pārventas sporta halle un Olimpiskais centrs, bibliotēkas u.c.). Ēka, kurā ir izvietots KC ir 100 m attālumā no meža parka un bērnu spēļu/rotaļu pilsētiņas "Fantāzija". Pusstundas laikā, ejot kājām, var nokļūt līdz jūrai.