Projekti

Gadam noslēdzoties - atskats uz paveikto!

 

 

Gadam noslēdzoties - atskats uz paveikto!

 

2014. gada 1. janvāra nodibinājums „Centrs Valdardze realizē projektu „Dzīvnieku terapijas iekļaušana vardarbībā cietušo bērnu sociālā rehabilitācijā” līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/153/034). Projekta sadarbības partneri krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne”, Talsu novada krīžu centrs, EKT Jāšanas skola un mājdzīvnieku parks AS (Norvēģija).

2014.gadā sasniegtie rezultāti

  • Tika noorganizēts seminārs krīžu centra darbiniekiem par kanisterapiju un reitterapiju un tās iekļaušanu vardarbībā cietušo bērnu sociālajā rehabilitācijā.
  •  Projekta ietvaros speciālisti no „Centrs Valdardze”, Talsu novada krīžu centra, krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne” devās pieredzes un apmaiņas braucienā uz EKT Jāšanas skolu un mājdzīvnieku parku AS (Norvēģija).
  • Reitterapijas/pedagoģiskās jāšanas un kanisterapijas nodarbības saņēma 59 bērni no Centrs Valdardze, 89 bērni no krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne”, 113 bērni no Talsu novada krīžu centra
  • Tika novadīti 3 informatīvie semināri krīžu centru sadarbības partneriem ar sociālā dienesta speciālistiem Kurzemē un Vidzemē.

Projekts tiks realizēts līdz 2015.gada 31.decembra.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtteinšteina un Norvēģija. Projekta kopējās izmaksas 102 841,05 EUR. 95% tiek piešķirt no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un 5% no Latvijas valsts budžeta.

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods