Projekti

Atskats uz projekta noslēdzošo pasākumu.

 

 

Atskats uz projekta noslēdzošo pasākumu.

 

Ar Krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne” rīkoto informatīvo pasākumu, kurš norisinājās š.g. 29. maijā

ir noslēdzies projekts „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”.

Pasākums bija izdevies! Tajā aktīvi piedalījās Ventspils un Talsu pilsētu un novadu Sociālie dienesti un bāriņtiesas pārstāvji. Kā laikā projekta realizētāji dalījās ar projektā sasniegtiem rezultātiem un turpmākajām iecerēm, kā arī pasākuma dalībnieki sniedza atgriezenisko saiti, par projekta laikā iegūto pieredzi. Tika arī prezentēti projekta ietvaros izstrādātie informatīvie bukleti, kuros ir apkopota nepieciešamā informācija audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem. Bukletus turpmāk varēs saņemt dažādās publiskās vietās ( Sociālajā dienestā, Bāriņtiesā, bibliotēkās u.c.).

Kopumā projekta ietvaros notikuši četri semināri, u.c. informatīvi pasākumi, kuru laikā, tika nodrošināta bērnu pieskatīšana, kā arī sniegtas individuālas speciālistu konsultācijas. Tika organizētas Atbalstu grupas nodarbības audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem latviešu un krievu valodās. Nodarbības pusaudžiem, „Zini un proti”, kā arī „Džimbas drošības skolas” nodarbības mazākiem bērniem. Notikušas arī vairākas aktivitātes: jurista, psihologa, sociālā darbinieka, sociālā pedagoga konsultācijas un operatīvās brigādes izbraukumu pakalpojumi, kuri tika veikti plānveida. Visaktīvāk, tika izmantotas psihologa konsultācijas.

                                    

                                                    

Pasākums notika projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts.

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods