Projekti

Informatīvs pasākums!

 

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” aicina piedalīties

Informatīvā pasākumā

 

          Uz pasākumu tiek aicināti Ventspils un Talsu pilsētu, to novadu Sociālo dienestu un  Bāriņtiesu pārstāvji, kā arī potenciālās ģimenes vasaras nometnei „Būsim Kopā! 2015”. Pasākumā projekta realizētāji dalīsies ar projektā sasniegtajiem rezultātiem un turpmākajām iecerēm, kā arī mudinās pasākuma dalībniekus sniegt atgriezenisko saiti, par projekta laikā gūto pieredzi. Tiks prezentēti projekta ietvaros izstrādātie informatīvie bukleti, kuros ir apkopota nepieciešamā informācija audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem. Bukletus varēs saņemt pasākuma dalībnieki, pasākuma laikā. Pasākuma noslēdzošā daļā dalībniekus informēs par iespēju, šovasar piedalīties bezmaksas atpūtas nometnē “Būsim kopā! 2015”, kurā būs iespēja piedalīties ne tikai bērniem, bet arī vecākiem.

Pasākums notiks: 2015. gada 29. maijā plkst. 16:00, Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11, Ventspilī.

Visus interesentus lūdzam savu dalību pasākumam pieteikt līdz 28. maija plkst. 15:00, zvanot uz KC „Paspārne” tālruņu numuriem: 63661515; 26484988 (var atsūtīt arī īsziņu), vai rakstot uz e-pastu pasparne_kc@inbox.lv

Pasākums notiek projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts.

 

Komentāri rakstam: Projekti

asd<asd>
17.08.2016 14:08:56
asd<asd>
Bertha
29.08.2015 10:08:25
I love Oliver's Label and how cute is that decal, I should check that out for my dauegthr. Her name is unique and the way I spell it is completely different then how others would spell it. I'll have to look into this.

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods