Projekti

Atskats pasākumam "KOPĀ!"

 

 

Veiksmīgi aizvadīts pasākums

"KOPĀ!"

 

      Š. g. 3. janvārī, Ventspils Jaunrades namā, notika izglītojoši, izklaidējošais atpūtas pasākums “Kopā!”, visām Ventspils un Talsu pilsētu, un novadu audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem. Piedalījās arī Ventspils pilsētas un novada, un Talsu pilsētas un novada bāriņtiesu, un sociālo dienestu pārstāvji.

         Pasākumu rīkoja Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem “Paspārne”, projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Ziemassvētku saldumu paciņu iegādei finansiālo atbalstu sniedza Ventspils pilsētas dome.

          Pasākuma mērķis, bija pabūt visiem kopā vēl svētku noskaņās, dalīties pārdomās par paveikto un turpmāko izaicinājumu. Pasākuma pirmajā daļā, uzstājās jaunie Ventspils mākslinieki, kuri dalībniekus priecēja ar svētku koncertu, savukārt otrajā daļā, bērni varēja darboties un izpausties radošajās aktivitātes. Vecākus tikmēr uzrunāja dažādi speciālisti, kā arī bija iespēja noklausīties lekcijas par pusaudžu, zēnu emocionālo audzināšanu ģimenē. Dalībnieki dalījās savā pieredzē, kā arī, tika sniegtas atbildes uz dalībnieku interēsējošajiem jautājumiem. Pasākumā dalībniekus cienāja ar gardu maltīti un bērnus apciemoja Ziemassvētku vecītis ar rūķi.

Vēlamies pateikties visām ģimenēm, bērniem un speciālistiem par ieinteresētību, atsaucību un aktīvu piedalīšanos pasākumā!!!

  

  

  

    

                                                                      

Projektu „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”

finansē  finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts

 

Komentāri rakstam: Projekti

Denise
29.08.2015 09:08:38
privation you mean privatisation, LG, or maybe not. 'Greece reeurssas IMF on privation' also makes sense.To be honest, I'd like to know what this 'state land' and these 'state assets' are before rushing to the mountains with my toufeki. Is it the state-run

casinos Pasok is keen to run on behalf of the Greek people? State-run hotels? Have they privatised OPAP yet? And all those Olympic installations and Ellinikon is the Greek state still 'running' these? If so, why? I thought Soviet economics was dead. Even the

Cubans are privatising. Not that I'm advocating an Anglo-Saxon model; I'm just wondering what the Greeks want. Surveys nearly always reveal that the countries with the most competitive economies are Sweden, Denmark, Norway i.e. thoroughbred social democracies,

which don't seem to have the same hang ups Greek leftists/social democrats have about private enterprise. Or maybe the only private enterprise Pasok approves of is that practised by the half dozen mafia families that run the Greek economy.

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods