Projekti

Seminārs “Juridiskās aktualitātes aizbildņiem un audžuģimenēm”

 

Audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem

iespēja apmeklēt bezmaksas semināru

“Juridiskās aktualitātes aizbildņiem un audžuģimenēm”

 

            Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” aicina visas Ventspils pilsētas un novada audžuģimenes, adoptētājus un aizbildņus uz bezmaksas semināru

“Juridiskās aktualitātes aizbildņiem un audžuģimenēm”

22. novembrī plkst. 10.00

Krīzes centrā „Paspārne”, Talsu ielā 39, Ventspilī

Semināru vadīs juriste E. Krauča. 

Semināra   1. daļā stāstīs par aizbildņu un audžuģimeņu tiesībām un pienākumiem: atiecībās ar bērnu, ar bērna bioloģiskiem vecākiem, bariņtiesu, uc.

                 2. daļā stāstīs par aizbildņu un audžuģimeņu sociālo palīdzību un atbalstu: par valsts un pašvaldības sociāliem pabalstiem un pakalpojumiem.

Semināra mērķis:

Sniegt zināšanas un veidot izpratni par aizbildņu un audžuģimeņu pienākumiem un tiesībām. Informēt par iespējām saņemt sociālo palīdzību un atbalstu,   kā arī sniegt atbalstu audžuvecākiem darbā ar audžubērniem.

            Aizbildņiem un audžuģimenēm iespējams arī saņemt jurista konsultācijas ģimenes tiesību jautājumos piektdienās no plkst. 15.00 līdz 18.00. Pieteikties uz konsultācijām pa tālruni 63661515 vai 22012434.

Semināra dalībniekus nodrošināsim ar siltām pusdienām.

Audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus lūdzam savu dalību semināram pieteikt līdz 21. novembrim plkst. 16:00, zvanot uz KC „Paspārne” tālruņu numuriem: 63661515; 26484988 (var atsūtīt arī īsziņu), vai rakstot uz  e-pastu pasparne_kc@inbox.lv

Seminārs notiek projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts.

 

Komentāri rakstam: Projekti

Amoula
29.08.2015 11:08:51
Njā, VEF Kultūras pils pasākumu organizētājiem tas būtu jāzin Diemžēl VEF Kultūras pilī kopš 2012.gada Janvāra deju vaarki vairs nenotiek!

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods