Projekti

Nodarbības bērniem "Drošības skola"

 

Nodarbības bērniem „Drošības skola”

 

            Krīzes centrā ģimenēm ar bērniem “Paspārne”, no 2014. gada 16. aprīļa rīko Atbalstu grupas audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem, kā ietvaros tiek rīkotas nodarbības bērniem „Drošības skola”.

„Drošības skola” nodarbību mērķis ir mācīt bērniem personiskās drošības iemaņas saskarsmē ar citiem cilvēkiem - pazīstamiem un svešiem, vienaudžiem vai pieaugušajiem, veicināt bērnu spēju izvairīties no vardarbības, bērna adekvātu pašapziņu, pāridarījuma atklāšanu, un komunikāciju starp vecākiem un bērniem par personisko drošību.

            Nodarbības tiek organizētas tā, lai ar dziesmu, video, audio materiālu, atraktīvu spēļu, aizraujošu uzdevumu un citu interesantu palīgmateriālu palīdzību sarežģītas lietas par bīstamām situācijām, ar kurām var saskarties bērni ikdienā, tiktu padarītas par viegli uztveramām un bērnam saprotamām! Bērni mācīsies ar prieku un jutīsies pasargāti un droši lielajā pasaulē!

Atbalsta grupas tiks rīkotas līdz 2015. gada 28. februārim.

 

Plašāka informācija par Atbalsta grupām un projekta aktivitātēm pa tālruni Ventspilī 63661515, 22012434 vai e-pastu: pasparne_kc@inbox.lv un Talsos 63291147vai e-pastā info@krizucentrs.lv.

Atbalsta grupas notiek projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts

 

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods