Projekti

Atbalstu grupu nodarbības audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem

 

Atbalstu grupu nodarbības

(latviešu un krievu valodās)

audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem

 

              Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem “Paspārne”, 2014. gada 16. aprīlī, plkst. 17:30, Atpūtas ielā 16, Ventspilī - atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” telpās organizē pirmās Atbalstu grupu nodarbības (latviešu un krievu valodās) audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem.

              Nodarbību mērķis ir audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem palīdzēt savu spēku apzināšanos, veicināt viņu izaugsmi un pašcieņas celšanu.

              Atbalsta grupas laikā, ievērojot konfidencialitātes principu, dalībniekiem būs iespēja dalīties savā pieredzē, uzklausīt pārējo dalībnieku domas, gūt atbalstu, apzināt savus iekšējos resursus, paaugstināt savu emocionālo labsajūtu, pilnveidot savas saskarsmes un konfliktu risināšanas iemaņas, kā arī gūt pozitīvas emocijas.

Atbalstu grupas piedāvās nodarbības:

  • audžuvecākiem, aizbildņiem, adoptētājiem;
  • grupu nodarbības pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem „Drošības skola”.

 Plašāka informācija par Atbalsta grupām un projekta aktivitātēm pa tālruni Ventspilī 63661515, 22012434 vai e-pastu: pasparne_kc@inbox.lv un Talsos 63291147vai e-pastā info@krizucentrs.lv.

Atbalsta grupas notiek projekta „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts

 

 

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods