Projekti

Jauns projekts: Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”

 

Biedrība Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem “Paspārne”, parakstot līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu, 2013. gada 1. decembrī uzsāk projektu Nr. 2012.EEZ/PP/1 MEC/177 „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”.

 

Biedrība Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem “Paspārne” partnerībā ar nodibinājumu ”Talsu novada krīžu centrs”, piedaloties EEZ finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju projektu programma” projektu konkursā, ir ieguvis finansiālu atbalstu un uzsāk projektu Nr. 2012.EEZ/PP/1 MEC/177 „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”, kas tiks ieviests laika periodā no 2013.gada 1.decembra līdz 2015.gada 28.februārim.

Projekts tiks realizēts Krīzes centram ģimenēm ar bērniem „Paspārne” partnerībā ar Talsu novada krīžu centru. Lai veicinātu audžuģimeņu kustības attīstību, sociālā atbalsta sniegšanu audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm Ventspils un Talsu pilsētās un novados ir izvirzīts projekta mērķis - izveidot un nodrošināt jauna pakalpojuma  „Atbalsta programma audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem” ieviešanu  šajās pašvaldībās. Galvenās projekta aktivitātes būs:

  • konsultācijas pie speciālistiem (sociālais darbinieks, psihologs, jurists, sociālais pedagogs)
  • atbalsta grupu nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem
  • praktiski semināri/nodarbības
  • „operatīvās atbalsta brigādes” pakalpojumi
  • citi atbalsta pakalpojumi (bērnu pieskatīšana, telpu un speciālistu klātbūtnes nodrošinājums organizējot tikšanās ar bioloģiskajiem vecākiem u.c.)
  • informatīva bukleta sagatavošana un pavairošana
  • audžuģimeņu, aizbildņu festivāla „Kopā!” organizēšana un norise.

Aktivitātes 15 mēnešu laikā tiks organizētas gan Ventspilī, gan arī Talsos un būs vērstas uz aizbildņiem un audžuģimenēm, kas uzņēmušās saistības un vēlas uzlabot ģimenes dzīves kvalitāti, garīgo veselību, emocionālo klimatu un savu saskarsmi ar bērniem.

 

Plašāka informācija par projekta aktivitātēm pa tālruni Ventspilī 63661515, 22012434 vai e-pastu: pasparne_kc@inbox.lv un Talsos 63291147vai e-pastā info@krizucentrs.lv .

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods