Projekti

"Ramala" radoša maizes labaratorija

 

Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “ramala”

Projekta mērķis ir: noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem. 

Sākot ar š.g. oktobri  durvis vērs Radošā maizes laboratorija “Ramala”. Uzņēmumā tiks piedāvātas īpašas maizes terapijas nodarbības kā alternatīva darbā ar vardarbībā cietušiem bērniem, pieaugušajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Uzņēmuma pamatideja aizgūta no Bulgārijā dzimušās Maizes mājas, kurā radusies Maizes terapija – mākslas terapijas metode, kas iedvesmo dažādus cilvēkus nākt kopā, veidot, cept un dalīties ar maizi, kā simbolizējot uzticību un saikni starp dalībniekiem un radot māju un siltuma sajūtu.

“RAMALA” ir sociālais uzņēmums, kurā ikvienam būs iespēja piedzīvot maizes tapšanas procesu, kā pievienoto vērtību iegūstot sevis dziļāku iepazīšanu, meditāciju un kvalitatīvi pavadītu laiku ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tiks piedāvātas īpašas programmas atbilstoši pirmskolas vecuma bērniem un skolēniem ar izklaidējoši izglītojošiem elementiem, ģimenēm un draugu, kā arī darba kolektīviem, attiecīgi ar komandas veidošanas vai darbinieku motivēšanas elementiem. 

Ikdienā “Ramala” darbosies arī kā kafejnīca, kurā varēs iegādāties un nobaudīt neparastas garšas svaigi ceptas maizes un citus ar maizi saistītus gardumus, īpašu uzsvaru liekot uz veselīgiem produktiem. Ņemot vērā pēdējā laika tendences, tiks piedāvāta bezglutēna maizi, kā arī veģetāros un vegāniskos ēdienus un dzērienus. 

“Ramala”  ir īpaša ar to, ka tā ir sociālais uzņēmums, kas nozīmē, ka visa iegūtā peļņa tiks veltīta sociālam mērķim – vardarbībā cietušo un cilvēku ar īpašām vajadzībām rehabilitācijaiAttēlu rezultāti vaicājumam “nacionālais attīstības plāns 2020 kohēzijas fonds labklājības ministrija”

Vairāk informācijas var iegūt šeit:

https://www.visitventspils.com/lv/kur-paest/1132/?category=103

www.facebook.com/Radosamaizeslaboratorija

www.instagram.com/Radosa_maizes_laboratorija

https://www.draugiem.lv/ramala/

 

 

Komentāri rakstam: Projekti

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods