Projekti

NOSLĒDZIES PROJEKTS „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados"

 

NOSLĒDZIES PROJEKTS

„Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados".

 

Ar informatīvo pasākumu, kurš norisinājās 2015.gada 29. maijā ir noslēdzies projekts „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”, kurā atīvi piedalījās Ventspils un Talsu pilsētu un novadu Sociālie dienesti un bāriņtiesas pārstāvji.

Projekts tika uzsākst biedrības Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem “Paspārne” partnerībai ar nodibinājumu ”Talsu novada krīžu centrs”, piedaloties EEZ finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju projektu programmas” projektu konkursā, kurā ieguva finansiālu atbalstu un tika uzsākts projekts Nr. 2012.EEZ/PP/1 MEC/177, „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados”. Lai veicinātu audžuģimeņu kustības attīstību, sociālā atbalsta sniegšanu audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm Ventspils un Talsu pilsētās un novados ar mērķi, izveidot un nodrošināt jauna pakalpojuma  „Atbalsta programma audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem” ieviešanu šajās pašvaldībās.

Kopumā projekta ietvaros notikuši četri semināri, u.c. informatīvi pasākumi, kuru laikā, tika nodrošināta bērnu pieskatīšana, kā arī sniegtas individuālas speciālistu konsultācijas. Tika organizētas Atbalstu grupas nodarbības audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem latviešu un krievu valodās. Nodarbības pusaudžiem, „Zini un proti”, kā arī „Džimbas drošības skolas” nodarbības mazākiem bērniem. Notikušas arī vairākas aktivitātes: jurista, psihologa, sociālā darbinieka, sociālā pedagoga konsultācijas un operatīvās brigādes izbraukumu pakalpojumi, kuri tika veikti plānveida. Visaktīvāk, tika izmantotas psihologa konsultācijas.

Projekts „Atbalsts audžuģimenēm un aizbildņiem Ventspils un Talsu pilsētās un novados” ietvaros. Projektu finansē EEZ un Norvēģijas finanšu instruments un Latvijas valsts.

 

Komentāri rakstam: Projekti

 1-3 
 4-5 
Donte
11.07.2016 20:07:52
Deadly accurate answer. You've hit the buslyele! http://vwaqxemwgkh.com [url=http://wxvuvcnbcz.com]wxvuvcnbcz[/url] [link=http://tmjbqq.com]tmjbqq[/link]
Mina
08.07.2016 20:07:11
Thanks for that! It's just the answer I <a href="http://owkrtmyms.com">nedeed.</a>
Jimmy
08.07.2016 15:07:49
If you're reading this, you're all set, paednrr! http://txcmdktlr.com [url=http://rnltamk.com]rnltamk[/url] [link=http://jlvlzmy.com]jlvlzmy[/link]
 1-3 
 4-5 

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods