Projekti

Noslēdzies darbs pie projekta

 

Noslēdzies darbs pie projekta „Centra Dardedze un citu nevalstisko krīzes centru kapacitātes uzlabošana”
2012. gada 1. septembrī nodibinājums „Centrs Dardedze” kopā ar sadarbības partneriem krīzes centru ģimenēm ar bērniem „Paspārne”, Talsu novada krīžu centru, Centru „Valdardze”, Latgales reģionālā atbalsta centru „Rasas pērles”, Zantes ģimenes krīzes centru un Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centru, uzsāka projekta „Centra Dardedze un citu nevalstisko krīzes centru kapacitātes uzlabošana” identifikācijas Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/115, īstenošanu.
 

 

Projekta mērķis bija nodrošināt aktīvu un kvalitatīvu nevalstisko krīzes centru līdzdalību publisko pakalpojumu sniegšanā un lēmumu pieņemšanā darbā ar bērniem, kas cietuši no vienaudžu seksuālās vardarbības, tostarp izmantojot adekvātas disciplinēšanas metodikas ieviešanu.
Projekta ietvaros tika nodrošinātas apmācības 25 nevalstisko organizāciju speciālistiem. Apmācības kopumā norisinājās četras dienas – divas dienas 2012. gada novembrī un divas dienas 2013. gada maijā. Lai nodoršinātu kvalitatīvus materiālus, atbilstošu informāciju un celtu kapacitāti nozares speciālistiem darbā ar bērniem, tika pieaicināti starptautiski atzīti lektori no Dāņu organizācijas „JanusCentret”.
Papildus iepriekš minētajam, projekta ietvaros norisinājās četras diskusiju grupas tikšanās, kurās piedalījās pārstāvji no LR Tiesībsarga biroja, Valsts Bērnu Tiesību Aizsardzības ministrijas, Labklājības ministrijas, Rīgas Sociālā dienesta un pārstāvji no 6 krīzes centiem – Zantes ģimenes krīzes centra, Centra Valdardze, Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centra, Krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne”, Talsu novada krīžu centra un Latgales reģionālā atbalsta centra „Rasas pērles”. Diskusiju grupas tikšanās laikā tika izrunāti aktuālie jautājumi saistībā ar informatīvajiem materiāliem un disciplinēšanas vadlīnijām.
Projektam noslēdzoties ir izstrādāti :

  • divi informatīvie materiāli no kuriem viens ir domāts vecākiem par vienaudžu seksuālo vardarbību, savukārt otrs ir NVO nozares speciālistiem un politikas veidotājiem.
  • disciplinēšanas vadlīnijas īslaicīgās sociālās rehabilitācijas institūcijās, kas izdotas drukātā veidā. Skatīt šeit

Visi materiāli ir pieejami arī elektroniski mājas lapā www.bernskacietusais.lv, sadaļā „Aktualitātes” un Centra Dardedze mājaslapā, sadaļā www.centrsdardedze.lv/lat/esf/.

Projekts realizēts aktivitātes 1.5.2.2. „Sociālo partneru, nevalstisko organizāciju un pašvaldību kapacitātes stiprināšana” apakšaktivitātē 1.5.2.2.2. "Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”. Kopumā projektā plānots investēt 23’248,40 LVL, no kuriem 92,07% jeb 21’404,80 LVL finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību un 7,93% jeb 1’843,60 LVL ir privātais finansējums. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
Plašāku informāciju par projektu sniegs:
Projekta vadītāja Baiba Berovska, tālr.: 67240042, e-pasts: baiba.berovska@projekti.lv.
 

 

Komentāri rakstam: Projekti

 1-3 
 4 
Foge
08.07.2016 20:07:29
Thank God! <a href="http://lmnrhj.com">Soemnoe</a> with brains speaks!
Nelia
08.07.2016 15:07:12
Yo, that's what's up trluyfutlh. http://hnnipzr.com [url=http://coqhsnaarw.com]coqhsnaarw[/url] [link=http://ruoswo.com]ruoswo[/link]
Trix
06.07.2016 07:07:55
The paragon of <a href="http://fipswpuehg.com">unsredtanding</a> these issues is right here!
 1-3 
 4 

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods