Projekti

Noslēdzies Krīzes centra ģimenēm ar bērniem "Paspārne" projekts

 

Noslēdzies projekts „Sociālo pakalpojumu sniedzēju kapacitātes celšana – ieguldījums sabiedrības vajadzībām veidotas sociālās politikas ieviešanā”.

 

Ar konferenci “Tradīcijas un alternatīvie risinājumi, sniedzot sociālos pakalpojumus un palīdzību ģimenēm ar bērniem” noslēdzies Krīzes centra ģimenēm ar bērniem «Paspārne» realizētais projekts “Sociālo pakalpojumu sniedzēju kapacitātes celšana – ieguldījums sabiedrības vajadzībām veidotas sociālās politikas ieviešanā”.
Konferences laikā tās dalībnieki uzzināja par sociālajiem pakalpojumiem, palīdzību un atbalsta pasākumiem Kurzemes reģiona, Ventspils novada un pilsētas iedzīvotājiem, aktualitātēm, tendencēm un izaicinājumiem, kā arī par “Paspārnes” īstenotā projekta rezultātiem un sagatavotajiem priekšlikumiem, kā uzlabot sociālo situāciju Ventspilī. Konferences otrajā daļā dalībnieki piedalījās darba grupās, kurās mācījās psiholoģiju rehabilitācijas ietvaros, muzicēja, dejoja un kustējās, darbojās mākslas terapijā un mācījās strādāt ar klientiem ar atkarībām.

Kopumā projekta laikā notika:

  • 10 supervīzijas 15 “Paspārnes” un tās biedrorganizāciju darbiniekiem;
  • 3 semināri par interešu aizstāvību;
  • 3 semināri par sociālā pakalpojuma kvalitāti;
  • 3 semināri par dialogu kā metodi interešu aizstāvībā;
  • 4 darba grupas tikšanās, kuru laikā, ņemot par pamatu Ventspils pilsētas attīstības programmu 2007.-2013.gadam, tika analizēta esošā situācija sociālajā jomā Ventspilī un veidoti rīcības virzieni līdz 2020.gadam;
  • Projekta noslēguma konferencē piedalījās 100 pārstāvji no Kurzemes reģiona pilsētu un novadu Sociālajiem dienestiem, pārstāvji no tuvām un tālām NVO, kas sniedz sociālos pakalpojumus, krīžu centru speciālisti, psihologi, sociālie darbinieki, sociālie pedagogi, bāriņtiesu, Valsts policijas un Ventspils pašvaldības policijas darbinieki.


93% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

 

Komentāri rakstam: Projekti

 1-3 
 4-5 
Elyza
11.07.2016 20:07:01
This aritlce keeps it real, no doubt. http://vfebbupl.com [url=http://xebokkaigxl.com]xebokkaigxl[/url] [link=http://tpvbxuv.com]tpvbxuv[/link]
Susie
08.07.2016 20:07:21
Kudos to you! I hadn't <a href="http://eomhjhf.com">thoguht</a> of that!
Lyddy
08.07.2016 15:07:00
It's really great that people are sharing this inoafmrtion. http://ioeolofu.com [url=http://wzkqryck.com]wzkqryck[/url] [link=http://quudtzogge.com]quudtzogge[/link]
 1-3 
 4-5 

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods