Projekti

Dialoga metode interešu aizstāvībā

 

2012. gada 4. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Ventspils bibliotēkā, Akmeņu ielā notiks pēdējais projekta seminārs „Attīstošā dialoga filozofija un pamatprincipi”.

 

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” īsteno Eiropas Sociālā fonda atbalstītu projektu „Sociālo pakalpojumu sniedzēju kapacitātes celšana – ieguldījums sabiedrības vajadzībām veidotas sociālās politikas ieviešanā”.

2012. gada 4. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Ventspils bibliotēkā, Akmeņu ielā notiks pēdējais projekta seminārs „Attīstošā dialoga filozofija un pamatprincipi”.

Pirmo divu semināru laikā varēja iepazīties ar attīstošā dialoga filozofijas pamatiem, uz kura bāzes var norisināties efektīvas izmaiņas un attīstība, kad paši izjūtot kārtību, mēs spējam radīt kārtību, kad izjūtot mīlestību, to spējam dot arī otram. Tādējādi attīstošais dialogs norisinās vienlaicīgi divos līmeņos: vārdu līmenī un attiecību līmenī, kur attiecību valoda ir tā, kas padara dialogu attīstošu caur interesi, ticību, mīlestību, pateicību, samierināšanos un cieņu pret sevi un otru. Tas līdzinās demokrātiskām vērtībām, pēc kurām ikdienā tiecamies, kas palīdz mums justies drošībā un mierā.
Tāpat šajās tikšanās reizēs tika rasts ieskats par dialogu kā mijiedarbības pieeju, kas palīdz risināt vai novērst problēmu, konfliktu vai citas attīstības grūtības dažādos līmeņos – iekšējās, savstarpējās vai grupu grūtības, t.i. ar vajadzību izpēti, robežām, noteikumiem.
Pēdējā apmācība cikla daļā ir paredzēts turpināt iepazīties ar to, kā noteikumi saistās ar sirdsapziņu un vainas sajūtu, kā arī ar statusu atpazīšanu un pozitīvu noteikumu uzstādīšanas metodēm. Semināra laikā praktiski tiks strādāts arī ar iekšējo resursu apzināšanos un potenciāla telpas palielināšanu, kā arī veikts visa dialoga apmācības cikla kopsavilkums.

Semināru vadīs Kristīne Maka.

Aicinām pieteikties dalībai seminārā rakstot uz e-pastu ventnvoac2@inbox.lv vai zvanot pa telefonu 28249671.

2012. gada 28. septembrī Ventspilī projekta noslēgumā notiks konference, kur tiks aicināti piedalīties Sociālā pakalpojuma veicēji, semināru un darba grupu dalībnieki, sadarbības partneri.
 

 

Komentāri rakstam: Projekti

 1-3 
 4-6 
Kaed
11.07.2016 20:07:13
Why do I bother cailnlg up people when I can just read this! http://fobuoug.com [url=http://hkcqurjrpm.com]hkcqurjrpm[/url] [link=http://ujetidgnc.com]ujetidgnc[/link]
Chasmine
08.07.2016 20:07:27
Fell out of bed feeling down. This has <a href="http://iainjyc.com">brtingehed</a> my day!
Ethica
08.07.2016 15:07:08
Now I know who the brainy one is, I'll keep lokinog for your posts. http://llfmwno.com [url=http://acntcibluhx.com]acntcibluhx[/url] [link=http://vwrcap.com]vwrcap[/link]
 1-3 
 4-6 

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods