Projekti

Šveices projekta brīvprātīgie

 

Centrs „Dardedze” sadarbībā ar partneriem no Vidzemes reģionālā atbalsta centra „Valdardze”, Talsu novada krīžu centra, Ventspils krīzes centra ģimenēm ar bērniem„Paspārne” un Rīgas Domes Labklājības departamenta turpina īstenot apakšprojektu „Brīvprātīgie bērnu situācijas uzlabošanai ģimenē” (līgums Nr. 2010.CH04/mac-70/03).

 

Jau 49 ģimenēs darbojas Šveices projekta brīvprātīgie!
Centrs „Dardedze” sadarbībā ar partneriem no Vidzemes reģionālā atbalsta centra „Valdardze”, Talsu novada krīžu centra, Ventspils krīzes centra ģimenēm ar bērniem„Paspārne” un Rīgas Domes Labklājības departamenta turpina īstenot apakšprojektu „Brīvprātīgie bērnu situācijas uzlabošanai ģimenē” (līgums Nr. 2010.CH04/mac-70/03).
2011.gada augusta beigās projektā darbojas jau 50 brīvprātīgie, no kuriem 49 jau ir atraduši ģimenes, kurām nepieciešama viņu palīdzība. Šo brīvprātīgo vidū ir dažāda vecuma un dzimuma cilvēki, taču visi viņi atzīst, ka brīvprātīgā darbs ir ļoti laba motivācija pamēģināt savā dzīvē kaut ko jaunu un nebijušu. Lai nodrošinātu nepieciešamo atbalstu arvien vairāk ģimenēm, projektam joprojām tiek meklēti aktīvi, palīdzēt griboši, dažāda vecuma un dzimuma brīvprātīgie no Rīgas, Talsu, Ventspils un Valmieras pilsētām un to apkārtnes!
Visi brīvprātīgie, pirms došanās ģimenē ir izgājuši apmācības, kuru laikā ir gan teorētiskās nodarbības par bērnu audzināšanu, disciplinēšanu, dažādi psiholoģiski uzdevumi, kā arī virkne praktisko uzdevumu, kas palīdz sagatavoties brīvprātīgā darbam ģimenē.
Sadarbībā ar vietējiem sociālajiem dienestiem un citiem atbalstītājiem turpinās ģimeņu atlase, lai nodrošinātu atbalstu ģimenēm, kurās aug pirmsskolas vecuma bērni un kurām ir nepieciešams brīvprātīgo atbalsts. Līdz augusta beigām atbalsts tika nodrošināts 89 pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenes locekļiem.
Reizi mēnesī brīvprātīgie katrā īstenošanas vietā pulcējas kopīgā sanāksmē ar mentoriem, kuri savukārt 29.jūnijā un 10.augustā devās uz kopējo mentoru supervīziju Rīgā. Šajās atbalsta grupās brīvprātīgajiem un mentoriem ir iespēja saņemt speciālistu konsultācijas, risināt brīvprātīgo darba laikā radušās problēmas un analizēt iegūtos rezultātus.
Brīvprātīgo atbalsts projektā tiks nodrošināts līdz 2012.gada pavasarim, kad tiks publicēti apmācību materiāli un apkopoti projekta rezultāti.
Apakšprojektu finansē Šveices Konfederācija un Latvijas Republika no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai. Papildus informācija par programmu www.swiss-contribution.lvun www.lsif.lv.
Šī informācija ir sagatavota ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas finansiālu atbalstu. Par informācijas saturu atbild nodibinājums "Centrs „Dardedze”". Informāciju sagatavoja: Baiba Berovska, 67240042, baiba.berovska@projekti.lv.
 

 

Komentāri rakstam: Projekti

Caelyn
06.07.2016 03:07:05
Hidden due to low comment rating. .aku saudara seislam dia dan kau,so klu kau kat tempat dia,org mengata mcm yg kau mengata nie,aku akan backup kau jgk. so x pyh nk saudara,sepepat,sesepat ke ape!!! mcm ckp saudara kita di atas,klu umah die x berapa nk besar,x

salah klu dia sewa konopi utk keselesaan tetamu yg hadir… jgn nk omo konon…,ko yg nampak emo tahap x de akor3#82&0;Paorly-lated.
Alejandro
24.09.2013 21:09:28
I am totally wowed and prrepaed to take the next step now. http://ancvrqod.com [url=http://logoyg.com]logoyg[/url] [link=http://wlcjmv.com]wlcjmv[/link]

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods