Pārtikas un higiēnas pakas vistrūcīgākajām personām

Jaunums-pārtikas preču komplekti maziem bērniem.

 

Domājot par ģimenēm un to vajadzībām, Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros ir rasta iespēja papildus atbalstīt tās trūcīgās un krīzes situācijā nonākušās ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 2 gadiem.

 

No 2017.gada janvāra ir uzsākta papildus pārtikas preču komplektu maziem bērniem vecumā no 7 līdz 24 mēnešiem izdale.

                                

Komplektos trīs vecuma grupām iekļautas tādas pārtikas preces kā mākslīgie papildu ēdināšanas maisījumi zīdaiņiem un maziem bērniem, biezputras maisījums, augļu un dārzeņu biezeņi, biezeņi ar gaļu un sausiņi. No komplektos esošām precēm piecas ir BIO preces, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, pilnvērtīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību un bez mākslīgām piedevām.

Pārtikas pakas maziem bērniem saturs.

Pārtikas komplektus maziem bērniem piegādās iepirkuma rezultātā uzvarējusī SIA “Lat Eko Food”.  Par komplektu izdali rūpēsies 21 partnerorganizācija vairāk nekā 470 atbalsta sniegšanas vietās visā Latvijas teritorijā.
Informāciju par atbalsta sniegšanas vietām aicinām skatīt mājaslapas www.atbalstapakas.lv sadaļā Atbalsta vietas.

Lai nodrošinātu ērtāku bērnu pārtikas pakas saņemšanu piedāvājam aizpildīt pakas rezervācijas anketu, lai saņemtu paku Ventspilī, Talsu ielā 39, vai Loču ielā 8 . Lai aizpildītu anketu, spiediet šeit.

 

Komentāri rakstam: Pārtikas un higiēnas pakas vistrūcīgākajām personām

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods