Pārtikas un higiēnas pakas vistrūcīgākajām personām

Pārtikas un higiēnas pakas vistrūcīgākajām personām

 

2015.gada pavasarī uzsākta paku izdale vistrūcīgākajām personām Ventspilī, KC „Paspārnei” noslēdzot sadarbības līgumu ar Integrācijas centru „Atvērtās durvis”.

 

 

 


 

 

2015.gada 22.aprīlī biedrība “Integrācijas centrs "Atvērtās durvis"" un Sabiedrības Integrācijas Fonds (SIF) parakstīja līgumu Nr.2014.FEAD/PO.01/14/15 par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros atbalstāmo darbību īstenošanu un kopš maija  biedrība IC "Atvērtās durvis" sadarbībā ar partneriem KC "Paspārne un Ventspils novada Sociālo dienestu uzsākuši komplektu izdali Ventspilī un Ventspils novadā.

No 2015.gada 5.maija uzsākta pārtikas un higiēnas paku izdale visā Latvijā, bet Ventspilī tās ir iespējams saņemt no 2015.gada 7.maija. Ventspilī ir pieejami 4 un Ventspils novadā ir  pieejami 12 pakas izdales punkti.

Informācija par paku izdales punktiem Ventspilī un Ventspils novadā pieejama šeit:

Saskaņā ar līgumu un saistošajiem noteikumiem pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplektus var saņemt  ģimene vai persona, kurai kādā no Latvijas pašvaldību sociālajiem dienestiem ir izsniegta:

  • izziņa par atbilstību trūcīgas personas statusam (maznodrošinātas personas šoreiz palīdzību nesaņems)

 vai

  • izziņa (lēmumu) kas apliecina, ka ģimene (persona) ir nonākusi ārkārtas vai krīzes situācijā, un kas izsniegta sakarā ar to, ka ģimenei (personai) piešķirts vienreizējais pabalsts ārkārtas situācijā.

Pārtikas paku saņemšanas nosacījumi:

Atbalsta komplektu katrai personai var izsniegt tikai par tekošo mēnesi. Sīkākai informācijai par paku saņemšanas nosacījumiem skatieties tabulā:

Komplekta preču saturs:

 

SĪKĀKAI INFORMĀCIJAI:

  • Biedrība Integrācijas centrs "Atvērtās durvis". Jautājumos par pārtikas pakām zvaniet +371 26345209 vai rakstiet uz e-pastu atvertas.durvis@inbox.lv. Informāciju varat apskatīt arī mājas lapā  http://www.atvertasdurvis.lv/
  • Biedrība Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem "Paspārne". Zvaniet: 636 61515, rakstiet: pasparne_kc@inbox.lv.

 

 

 

 

Komentāri rakstam: Pārtikas un higiēnas pakas vistrūcīgākajām personām

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods