Aktualitātes

Apmācības aizbildņiem turpinās!

 

 

Apmācības aizbildņiem notiek pilnā sparā!

 

Jau no š.g. 8. novembra, veiksmīgi norit Krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne” Ventspils pilsētas bāriņtiesas uzdevumā rīkotās apmācības cilvēkiem, kuri uzņēmušies rūpes par bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem - aizbildņiem.

Nodarbības notiek gan darba dienu vakaros, gan sestdienās. Tās vada dažādu nozaru speciālisti. Šo nodarbību laikā, sarunās ar speciālistiem aktīvi iesaistās paši aizbildņi un tiek diskutēts par likumdošanas, psiholoģijas, bērna attīstības, aprūpes un audzināšanas jautājumiem! Tiek gūtas ne tikai jaunas teorētiskās zināšanas, bet arī savstarpēja dalīšanās pieredzē, norit aktīvs praktiskais darbs, savstarpējā iepazīšanās un atbalsta sniegšana. Īpaša uzmanība šajā programmā pievērsta jautājumiem, kas saistīti ar bērniem pusaudžu vecumā.

Interesentiem iespējams apmeklēt vēl sekojošas nodarbības;

  • 03.12.2016. – „Aktualitātes likumdošanā”, nodarbību vadīs Gunta Kolāte, Ventspils pilsētas bāriņtiesas juriste
  • 10.12.2016. – „Saskarsme ģimenē” nodarbību vadīs Jolanta Segliņa Gluškova, psiholoģe

Nodarbības notiek Krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne” telpās, Talsu ielā 39, Ventspilī. Ar detalizētu apmācību programmu  un norises laikiem iespējams iepazīties šeit vai pa tālruņiem,  63661515 vai 22012434.

  

 

 

Komentāri rakstam: Aktualitātes

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods