Aktualitātes

Piedalies apmācībās - aizbildņiem!

 

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” Ventspils pilsētas bāriņtiesas uzdevumā no 2016.gada 8. novembra līdz 14.decembrim organizē apmācības cilvēkiem, kuri uzņēmušies rūpes par bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem - aizbildņiem.

 

Piedalīties apmācībās un apgūt apmācības programmu ir viens no aizbildņa pienākumiem . Aicinām Jūs apmeklēt organizēto apmācību programmu un piedalīties nodarbībās. Nodarbības notiks gan darba dienu vakaros , gan arī dažās sestdienās . Dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas/tējas pauzes un pusdienas sestdienās. Nepieciešamības gadījumā tiks pieskatīti Jūsu bērni.

Aicinām Jūs apmeklēt nodarbības un aktīvi iesaistīties sarunās ar speciālistiem par likumdošanas, psiholoģijas, bērna attīstības, aprūpes un audzināšanas jautājumiem! Īpašu uzmanību šajā programmā pievērsīsim jautājumiem, kas saistīti  ar bērniem pusaudžu vecumā.

Pirmā tikšanās reize, lai informētu par apmācību programmu, iepazītos ar pasniedzējiem un citiem apmācību dalībniekiem, 8.novembrī plkst.17:30, Krīzes centra ģimenēm ar bērniem „Paspārne” telpās, Talsu ielā 39, Ventspilī.

Lūdzam Jūs līdz 2016.gada 7.novembrim informēt Krīzes centru ģimenēm ar bērniem „Paspārne” elektroniski, rakstot uz e-pastu : pasparne_kc@inbox.lv, personīgi vai pa tālruņiem  63661515 vai 22012434 par Jūsu dalību apmācībās.

 

 

 

Komentāri rakstam: Aktualitātes

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods