Aktualitātes

KC "Paspārne" piedalās seminārā par cilvēktirdzniecību!

 

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” 2 speciālistes 8. un 9.septembrī piedalījās seminārā Rīgā, kurā tika izzināti jautājumi par cilvēktirdzniecību. Pāris nedēļu vēlāk KC „Paspārne”  darbinieces papildināja savas zināšanas darbam ar cilvēktirdzniecības (CT) upuriem, iepazīstoties ar Igaunijas kolēģu pieredzi un valstī esošo sistēmu šo jautājumu risināšanā.

 

Mēs, KC „Paspārne”, 07.08.2015. noslēdzām sadarbības līgumu ar biedrību „Patvērums ”Droša māja””. Pamatojoties uz šo līgumu turpmāk mūsu uzdevums ir sadarboties cilvēktirdzniecības mazināšanas jomā, veicinot informācijas apriti par konkrētiem cilvēktirdzniecības gadījumiem:

  1. Kopīgi plānot preventīvos pasākumus dažādām mērķa grupām.
  2. Veidot kopīgu sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām.
  3. Organizēt kopīgus pasākumus, iegūstot citu organizāciju pieredzi darbā ar dažādām mērķa grupām.
  4. Rīkot kopīgus vietējās un starptautiskās sadarbības pasākumus, seminārus un konferences.

Pirmās kopīgās darbības notika projekta HESTIA ietvaros, tā rezultātā varējām aktīvi piedalīties projekta aktivitātēs.

8. un 9. septembrī Rīgā , norisinājās informatīvi izglītojošs seminārs, kura laikā  ieguvām zināšanas tālākam darbam ar CT upuriem. Seminārā uzstājās eksperti no Polijas un no Latvijas.

Ieskats semināra prezentācijās:

Pāris nedēļas vēlāk, 24. un 25.septembrī  sociālās darbinieces Inga un Līga devās uz Tallinu pieredzes apmaiņas braucienā, iepazīstot Igaunijas kolēģu pieredzi darbā ar cilvēktirdzniecības jautājumiem. Pirmajā dienā noritēja  darbs grupās, lai veiksmīgāk atpazītu CT upuru pazīmes un tika analizēti dažādi gadījumi. Otrajā dienā iepazināmies  ar Igaunijas pieredzi darbā ar CT jautājumiem, igauņiem tas aktīvi norit kopš 2012.gada. Bija iespēja izzināt indikatora mehānismu, ko izmanto igauņi CT upuru identificēšanai. Sociālās darbinieces Līga un Inga devās pieredzes apmaiņā uz Tallinu, tādējādi veicinot informācijas apriti starp Latvijas un Igaunijas speciālistiem par konkrētiem cilvēktirdzniecības gadījumiem.

Ieskats semināra prezentācijās:

Attēlu galeriju no apmaiņas brauciena Tallinā Skatīt šeit

 

 

Komentāri rakstam: Aktualitātes

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods