Aktualitātes

KC "Paspārne" sniedz jaunu pakalpojumu!

 

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem sniedz jaunu pakalpojumu,

no vardarbības cietušajām pilngadīgām personām.

 

2015. gada 1. janvārī  spēkā ir stājušies MK noteikumi Nr. 790. (23.12.2014.) „Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanas kārtība no vardarbības cietušām un vardarbību veikušām pilngadīgām personām”, skatīt šeit.

Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem „Paspārne” sākot ar šo gadu piedāvā, sociālās rehabilitācijas pakalpojumu, ko sniedz no vardarbības cietušām pilngadīgām personām (sievietēm un vīriešiem) gan institūcijā, gan arī speciālistu konsultācijas dzīvesvietā (psihologs, sociālais dienests, jurists). Rehabilitācijas pakalpojuma mērķis ir nodrošināt psihosociālo palīdzību, novērtēt apdraudējumu un plānot drošības pasākumus kā arī motivēt personu sociālās funkcionēšanas spēju nostiprināšanu. Pakalpojums, tiks sniegts sociālās rehabilitācijas kursa veidā, institūcijā - jaunizveidotās centra telpās, Talsu ielā 39, Ventspilī.  

Aicinām visus, kam nepieciešams izmantot mūsu jaunieviesto pakalpojumu. Lai vairāk uzzinātu par jauno piedāvājumu un citām iespējām, ko sniedz KC „Paspārne” gan realizējot valsts finansētos pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem, gan pasākumus, ko īstenojam dažādu projektu ietvaros, sazinieties ar mums elektroniski: pasparne_kc@inbox.lv, telefoniski: 6366155, 22012434 vai klātienē, Talsu ielā 39, Ventspilī.

 

Komentāri rakstam: Aktualitātes

Piedalies diskusijā

Vārds
Komentārs

Drošības kods